In honor of................

First Aid Members

W. Ronald Wilson
Francis J. Small
Peter J. Lessuk
Joseph Lamont
Joseph Dziedzic
Joseph Petro
Wesley Kreusch
Anthony Zoba
George Sabol
Louis Rotili
John Lanzilotti
William Saffron
Vito Mazza
George W. Rand
Harry Visicaro
Robert Diee
Raymond LoLargo Jr.

In honor of................

Our Deceased Members

Wilbur Turner
Peter Berndsen
Joseph Benning
George Whittenberg
James Toner
Joseph Gill
Nelson Albertson
Salvatore Covino
Fred Albertson
Peter Schmidt
Rocco Mercurio
Harry Quinn
William Eagle
Nicholas Cerbus
James Cassidy
Walter Braitling
Gaetano Russo
Andrew Larson
Holger Peterson
Cesare Iacavone
William Wilson
Closindo Lombardi
Thomas Fitzpatrick
Charles McGettigan
Edward Liempeter
Brony Krysko
Joseph Schiavo
Patrick Cassidy
Sabatino Antonellie
Edward Doody
Stephen Gurka
Salvatore Ciuffreda
John Leimpeter
Stephen Saffron
John Lozak
Biego Ciuffreda
Charles Ely
Stephen Hutnick
Carmen Zullo
Michael Superior
Alfredo Cavallero
Frank D’Apolito
Thomas Geis
Edward Sapasie
Stephen Superior
Savarino DeMarino
Andrew Superior
William Superior
Patsy LaRusso
Joseph Sapasie
Sabatino Martino
Anthony McNulty Sr.
Joseph Casale
Anthony McNulty Jr.
Michael Remak
Michael Takach
Michael Baraniak
Stephen Lozak
Anthony Kollar
Emro Kollar
George Benning
Ira McNulty
Benjamin Minucci
Louis Covino
Julius Kollar
Rinaldo Bertolami
Frank Superior
Lawrence McNulty
Mario Coppola
Michael D’Aprile
Ralph Pillo
Walter Gurka
Leon Plichta
James O’Neil
Raymond Saffron
Edward Kollar
Frank Pastor
John Nardiello
Gabriel Dengelegi
Ernest Coppola
Jacques Ochsner
Frederick Zullo
John Hutnick
Louis Decibus
Walter Saffron
Jacob Schiavo
John Baraniak
Louis Friedman
Michael Gulick
John Govelitz
Paul Kolnak
Frank A. Barbato Sr.
William Gibson
Richard Zuccaro
Benjamin Martino
Ralph Menichiello
Joseph S. Covino
Charles Ely
Peter Geis
Michael Kolnock
James Murray
Frank Kavchak
Julius Simeone
Victor Tetomonti
L. Ray Alibani
Joseph Kollar
Michael D’Apolito
Peter Bucsok
Allen E. Ruckert
Closindo Zuccaro
Michael Barna
John Kollar
John Palinsky
Carmen Covino
John Jordano
Leonard A. Ciuffreda
Frank A. Barbato
Rinaldo Lombardi
Thomas Karpinski
John Kalina
Rocco A. Ciardiello
Joseph A. Rizzo
Rocco C. Simeone
Vincent Ciardiello
Benjamin Barbato
Damon P. Tyrell
Frank Matchko
Anthony Covino
Robert Superior
Joseph C. Zullo
Robert J. Palinsky
Andrew Barna
Daniel J. McDonnell
Attilio Zuccaro
James Vernillo Sr.
Michael Galamb
Joseph Minucci
Paul DeSantis
Joseph F. Joraskie
Dominick Coppola
Stephen R. Lazar
John W. Zullo
Eugene H. Kaskiw
John Surik
Arthur A. Makfinsky
Frank A. Covino
Michael C. Covino
James Vernillo Jr.
Dominick Coppola

Edward J. Galvanek
Ed Galvanek
Patsy C. Margiotto
Michael Daniele
Daniel J. Minucci
John J. Kalina Jr.
John L. Trotto
Frank M. Sutphen

In honor of................

Port Reading Ladies Auxiliary
Eva Kollar
Mary Postak
Angelina Coppola
Clementine DeMarino
Anna Karpinsky
Mary Kulick
Catherine Zullo
Jennie Notaro
Lottie Lombardi
Anna Decibus
Margaret Schallici
Sophie Zullo Nebel
Antoinette Pelligrino
Helen D'Apolito
Mary Sasso
Mary Kollar
Julia Palinsky
Margaret Eak
Mary Pastor
Dorothy Galvanik
ZAnna Gurka
Mary Crouse
Stella Russo
Viola D'Alessio
Josephine COvino
Dorothy Shaffer
Rose Simeone
Anna Nancy Simeone
Silvia Lombardi
Catherine Saffron
Julia Waselik
Irene Jordano
Johanna Martino
Elizabeth LaRusso
Carmella Superior
Alphonsa Rizzo
Pauline Barbato
Felicia Schiavo
Victoria Van Daleo
Madelyn K. Tyrrell
Frances Neves
Olga Kalina
Lorraine Covino
Angelina Cuiffreda
Pasqualina Surik
Antoinette Truhan
Anna Solecki
Port Reading Fire Company
In Memorial